28.12.2017

Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018

23 грудня в шоурумі Nadi Renardi пройшов майстер-клас Маргарити Січкар. Маргарита розповіла, як запланувати щасливий 2018 та й взагалі будь-який щасливий рік.

zustrich.jpg

Маргарита була натхненною, веселою та безпосередньою, їй фантастично пасує волошковий колір та сукня з нової колекції Nadi Renardi. Ми раді мати такого однодумця та клієнта!

Для тих, хто не потрапив на зустріч – короткий конспект майстер-класу Маргарити Січкар.

zustrich2.jpg

Щасливе життя складається з 8 ключових аспектів:

1. Стиль та образ. Перш за все, потрібно визначити до якого образу ти прагнеш, а тоді вже сформувати відповідний гардероб. Стиль можна свідомо змінювати, корегувати в залежності від життєвих обставин, роботи та оточення. 
Робіть фотосесію чотири рази на рік. Робіть фотосесію ню. Але не викладайте в соцмережах і не вішайте у чоловіка в кабінеті – це трохи занадто.

2. Здоровий спосіб життя. Фізичне та ментальне здоров’я: йога, свідоме харчування, здорове інформаційне середовище. 
Порада щодо харчування: коли продукт потрапляє вам до рук – уявляйте ланцюг, який він пройшов. Хто його виростив? Хто зібрав? Хто привіз, зберіг та обробив? Чим коротший цей ланцюг – тим корисніший продукт. Коли ланцюг складно уявити – багато шансів, що під красивою обгорткою схована якась отрута. 

Щоразу, коли хочете щось купити, запитуйте самі себе: я витрачаю, чи інвестую. Картопля-фрі – це витрати, а смузі з овочів – інвестиція.Щодо ментального здоров’я – не дивіться погані новини та контролюйте власні негативні емоції. Не дозволяйте втягувати себе в дрібні сварки та конфлікти, а якщо вони трапляються, дистанціюйтеся та вмикайте іронію.

zustrich4.jpg

3. Чоловіки. Вони потрібні, і не лише для любові, а й для дружби та спілкування. Оточуйте себе чоловіками, це вмикає жіночі енергії. Зазвичай, ми впускаємо в своє життя чоловіків, які нас міняють, чомусь навчають. Але передусім важливо порозумітися зі своїм внутрішнім чоловіком та власним батьком. Жінка, яка в конфлікті з власним батьком, не здатна вивільнити чоловічу енергію, а без цього складно будувати стосунки.

4. Діти. Якщо немає своїх – раджу спілкуватися з дітьми друзів або племінниками. Відвідувати дитячий будинок – це також хороший варіант. Можна стати куратором певної дитини та допомагати їй, разом із тим розвивати власні батьківські якості.
Якщо діти вже є – складіть план, як ви будете разом з ними проводити час наступного року. Гідропарк, атракціони, або Lego Land в Данії. 

zustrich1.jpg

5. Робота. Тут найважливіше визначити, чого ти насправді хочеш. Як це зробити? По-перше згадати, що ти любила робити в дитинстві до 7 років. Адже дитину неможливо примусити робити те, чого вона не хоче. Бажання з дитинства – це і є ваші щирі прагнення. 

Також можна розвинути власне хобі, вибудувати з нього бізнес-модель та розвинути. Іноді це означає цілковиту перекваліфікацію.

Ще одна підказка – проаналізувати, ким ти захоплюєшся, хто надихає. Якщо така людина є, то потрібно прочитати про її життя якомога більше.

Фінансова незалежність також важлива. Потрібно підраховувати свої витрати та контролювати їх. Коли ви почнете фіксувати та аналізувати витрати – з’ясуєте, що витрачаєте більше, ніж заробляєте. Це гірке усвідомлення – перший крок на шляху видужання. 

 zustrich3.jpg

6. Освіта. Розвиватися потрібно постійно. Я б радила кожному пройти курси акторської майстерності, публічних презентацій, а також письменницький курс. Це навички, які піднімуть вас на інший рівень та завжди стануть у нагоді.

7. Доброчинність. Не варто включатися в колективні модні хвилі, краще обрати саме той напрям, який близький вам особисто. Наприклад, допомагати самотньому дідусеві, або бабусі, робити маленькі добрі справи. Кожен такий крок робить світ довкола кращим, приязнішим до вас та близьких.

8. Хобі, таланти. Заплануйте на рік вперед що саме ви хочете розвинути в собі. Раджу опанувати аргентинське танго, фламенко та кізомбу – це ультражіночні танці, що пробуджують сексуальність та добре впливають на жіночу енергію. Вокал також корисний, малювання. Все, що пов’язане з творчою діяльністю – для нас корисно.

zustrich5.jpg

Кілька технік на щодень

  • Визначення справжніх бажань:
Щоранку протягом 21 дня складайте список з 10 бажань. За тиждень половина з них зміниться, а до кінця сталими залишаться лише декілька. Вони і є важливими.

  • Фрірайтинг:
Щоранку списувати три сторінки всім, що лізе в голову. Писати думки, ідеї, переживання. А потім, не перечитуючи, спалювати. Писання налаштовує мозок на продуктивний лад, прочищає мозок, вивільняє місце в голові. Цінні ідеї залишаться з вами, навіть коли аркуші згорять.

  • Витрачайте мільйон, якого не маєте:
Уявіть мільйон гривень та ретельно продумайте куди ви його витратите. Не просто уявіть, а підіть в автосалон. Візьміть машину мрії на тест драйв, проїдьтеся на ній, зробіть селфі. Впевнено заходьте в шоурум найдорожчого одягу, якщо ви про нього мріяли. Міряйте все, що припало до душі – консультанти бігом принесуть потрібний розмір, якщо ви будете поводитися рішуче. Приміряйте все та сфотографуйте цінники. «Скажу коханому – він днями заїде та купить». 

Після того, як ви спробуєте все це – частина бажань відпаде і ви зрозумієте, що насправді важливо. Коли ви «витрачатимете» мільйон вдруге та втретє – пріоритети зміняться і значну частину матеріальних бажань витіснять подорожі та враження.


zustrich6.jpg

На Маргариті сукня MAGIC FLUTEЛисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська