03.10.2017

#НовийПочаток: Олена Ночовська

IMG_4268.jpg

Зміни


Нове дається не завжди просто, зміни не бувають комфортними. А для глобальних зрушень потрібен якийсь ну зовсім серйозний «пєндєль». Твердо затямила просту істину «ніколи не кажи ніколи», адже у цього дивного життя іноді своєрідне почуття гумору.

А от зміни в зовнішності – це для мене. Дотримуюсь принципу «волосся – не зуби, відросте!» і з радістю граю в цю лотерею. Для таких змін досить певних позитивних, або негативних обставин, коли чуєш «клац», розумієш «все, набридло!» і йдеш перефарбувати волосся, підстригтися «під хлопчика», або заплести афрокоси. Просто побачити, загорітися ідеєю, піти та зробити, тому що сьогодні я це хочу, можу і взагалі все так співпало. А ще можна «увімкнути дівчинку» і без причини вдягти сукню просто тому, що так розпорядився випадок.


IMG_4233.jpg


IMG_4221.jpg

Новий досвід


За останній рік зі мною відбулося чимало змін, не завжди приємних, але загалом правильних, потрібних для чогось, повчальних та цікавих. Нова робота. Середовище залишилось тим самим, але напрям змінився. Ніхто не казав, що буде легко, тому я багато вчуся, призвичаююсь, докладаю зусиль.

Завдяки подрузі та сестрі я відкрила для себе пісочну анімацію та вітражний розпис. Із чимось подружилася, з чимось – менше, але це був цікавий досвід, врешті поставила галочку навпроти двох пунктів зі списку «я це зробила»!


IMG_4302.jpg
IMG_4325.jpg

Нові обрії


Те, що є новим та не новим водночас – подорожі. Цього року я вперше побувала в горах, спробувала найсправніший нью-йоркський чізкейк, а вишенькою на торті стали грузинські співи – вперше в житті співали для мене! Це було дуже красиво, незабутньо та зворушливо, до щасливих соплів:)

#НовийПочаток: Олена НочовськаНа Олені сукні Yesterday, Blackbird

Фото – Лєна Калашнікова

Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська