05.10.2017

#НовийПочаток: Тая Плічко

IMG_4405.JPG

Рік змін


Весь останній період життя - трохи більше року - був етапом кардинальних змін та цікавих експериментів для мене. Я наважилась остаточно порвати з набридливим амплуа "офісного працівника" і розпочати цілком нову, творчу діяльність, про яку давно мріяла. 

Мене давно приваблювала індустрія краси, магія створення образів - макіяжів та зачісок. Завжди хотілось опанувати це мистецтво, спочатку як хобі, а врешті - як сучасну та актуальну професію. І результати мене просто вразили!

Я дізналась, що можна любити свою роботу, отримувати задоволення від процесу та результату. Вдячні відгуки клієнтів надихають та окриляють, з'явилось бажання вдосконалюватись та розвиватись в своїй майстерності. 

 IMG_4412 (2).JPG  IMG_4391.JPG

Вірю в себе!


Відчуваю, що зміни в роботі змінюють мене саму. Я стала набагато відкритішою, комунікабельною, щиро радію новим людям, знайомствам та подіям. Додалось впевненості в собі та ентузіазму. 

 IMG_4371.JPG  IMG_4333.JPG

Перший крок


Почати нове, змінити звичний ритм було непросто. В таких випадках завжди гризуть сумніви і внутрішні страхи. Але варто наважитись, зробити крок - і течія приємно підхоплює та несе вперед Особливо, коли є підтримка близьких та друзів.


Гнучкий графік дозволяє приділяти багато часу особистому, знайшлось також місце і для спорту, і для книг та подорожей. Мені цього всього дуже не вистачало раніше. А з таких дрібничок, виявляється, складається щось більше - те, що в кінцевому своєму вигляді робить мене щасливою.

IMG_4360.JPG


На Таї сукні Inner Light, Across the universe
Фото Лєна Калашнікова

Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська