01.09.2017

Про що шепоче осінь

nadya-italy-1.jpg

Nadi Renardi існує 3 роки. Іноді мені здається, що цілих 33. Між першими моделями та новою колекцією – прірва. Не скажу, що тепер знаю про моду все, але навчилася багато чому. Досвід здобувала, здебільшого, на власних розбитих колінках. Навчилася міркувати стратегічно та струнко вибудовувати в голові нові колекції на півроку наперед, і матеріалізуються вони саме такими, якими я їх уявляла.

IMG_9725.jpg


Коли у червні я вирушила в чергову подорож італійськими текстильними клондайками, точно знала, що потрібні благородні кольори: мокка, глибокий сірий, кава з молоком. Хотілося червоної з блакитним клітинки, темних відтінків синього, «гусячої лапки», тонкої смужки. Натуральних та якісних тканин, які впізнаєш із першого дотику, які приємно носити на собі. А для суконь «на особливий випадок» – мережива та шифону. Надзавдання – створити сукню, яка одразу ж спокусить мене саму та ще з цеху переїде до моєї шафи.

IMG_9019.jpg


Цього року я чекала на осінь. Навіть не через пекельний літній Київ та загальний рівень напруги. А тому, що восени можна розслабитися. Підозрюю, мами школярів, котрі 1 вересня вирушають до «Країни знань», в цьому місці скептично посміхнуться. Але в мене перший Перший дзвоник ще попереду, тож найближчі кілька років я люблю осінь, а там побачимо.

IMG_9790.jpg


Сукні в осінній колекції Nadi Renardi жіночні, але не стримані. Моє палке захоплення останнього часу – вільні силуети. Талія означена, підкреслена, але вона не стримує, дозволяє вільно дихати, дає рухатися. Сенс у тому, щоб не ставити себе в рамки, врешті-решт призвичаїтися до себе самої, зрозуміти себе та дозволити собі дихати. Так просто, але не завжди просто. Бути собою, не маскуватися, не вдавати найрозумнішу або найдотепнішу в світі людину. Помовчати, коли хочеться мовчати, спокійно відмовити, коли хочеться сказати «ні», обійматися посеред метушливої вулиці, коли це потрібно тобі.

IMG_0005.jpg


Перевірено на власному досвіді – коли щиро подобаєшся сама собі, коли ти уважна до себе та своїх бажань, світ довкола робить те саме. Незнайомі чоловіки поводяться ґречно, коханий дарує увагу, квіти та цілий світ. Осіння колекція Nadi Renardi – про підтримку, про повагу та про тихі сімейні вечори, коли ти красиво вдягаєшся та робиш зачіску, навіть якщо ви нікуди не плануєте виходити.Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська