21.09.2018

Як пройшла вечірка-примірка в шоурумі Nadi Renardi

2.jpg


Теплі вихідні вересня хочеться проводити красиво та в приємній компанії. Саме так ми подумали, коли вирішили організувати невелику вечірку в нашому шоурумі. До того ж співпало багато радісних подій: вийшла наша осіння колекція та до Києва приїхала Катерина Стефанишин – директорка львівської крамниці Nadi Renardi. Катя знає все про архетипи, тонко відчуває зв’язок між одягом та характером і вміє підібрати найкращий образ для будь-якої дівчини.

 5.jpg  6.jpg

У неділю до нас завітали клієнтки, щоби подивитися на нові сукні та кардигани, отримати консультацію від Каті, зробити класні осінні знімки на атмосферному Подолі та просто поспілкуватися.


Катя розповіла, що речі треба вибирати не лише розумом, а й тілом, звернути увагу на те, що відчуваєш, чи хочеться тобі милуватися своїм відображенням та крутитися біля дзеркала. Дівчата так і робили: переодягалися, дослухалися до порад та насолоджувалися фотопрогулянкою.


1.jpg


Погода була по-осінньому мінливою, яскраве сонце постійно змінювалося хмарами, а прохолодний вітерець нагадував, що на календарі вже все ж таки вересень. Саме для такої погоди найбільше підходять наші новенькі кардигани, хоча дівчата встигли придивитися і до пальт.


Найбільшою популярністю користувалися, звичайно, сукні - візитівка нашого бренда. Та гості не оминули увагою і різноманітні комбінезони.

 4.jpg  3.jpg

Якщо хочете дізнаватися про наші події першими, підписуйтесь на наші соціальні мережі.

 

 Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська