13.10.2018

Як вона це встигає: Софія Рожко

1.jpg


Софія Рожко - засновниця theBODY school, сертифікований нутріціолог. Здається, ніби дівчина встигає все - керувати бізнесом і навчати, читати лекції, активно наповнювати блог в інстаграмі і на ютюбі, займатися спортом і подорожувати. Як їй це вдається?


ЯК ТОБІ ВДАЄТЬСЯ ПОЄДНУВАТИ ВСЕ - ШКОЛУ, ПОДОРОЖІ, СІМ'Ю І СПОРТ? ЯК ТИ БАЛАНСУЄШ МІЖ ВСІМА СПРАВАМИ?

 

Я просто роблю в одиницю часу те, що мені здається зараз важливішим. Коли у мене є сили, я працюю та можу дуже довго не брати повноцінний вихідний, а відпочивати вранці та ввечері. Якщо помічаю, що просто вимикаюсь, вже немає ефективності, у мене не вистачає енергії, то можу зробити хороший вихідний - виїхати з міста та відключитися.

Для мене, наприклад, подорожі - це не просто відпочинок. Іноді в подорожах працюю більше, ніж удома, тому що дистанційно складніше вирішувати багато питань. Подорожі-відпочинок бувають, напевно, тільки в перші десять днів січня. Увесь інший час я працюю.


 4.jpg  3.jpg

 

МОЖЕШ СКАЗАТИ, СКІЛЬКИ ЧАСУ В ПРОЦЕНТНОМУ СПІВВІДНОШЕННІ ТИ ПРИДІЛЯЄШ РОБОТІ І СКІЛЬКИ СОБІ? СКІЛЬКИ РОДИНІ? У ТЕБЕ Є ЯКІСЬ ПРІОРИТЕТИ?

 

Зараз у мене робота в пріоритеті. Я не вважаю, що сім'ї потрібно приділяти стільки ж часу, як і роботі. Тому що, якщо я буду 8 годин на день приділяти своєму чоловікові, то він може й не зрадіти.

У мене виходить поєднувати роботу і догляд за собою. Коли я готую, для мене це як робота. Тому що часто під час приготування їжі я роблю фото або знімаю відео. Або, наприклад, спорт - теж частина моєї роботи, тому що ми часто знімаємо тренування для школи.

Але на догляд за собою я, правда, витрачаю багато часу. Тому важливо поєднувати, коли сиджу на манікюрі або на педикюрі, завжди працюю. Тільки мій час - це масаж. Тут я нічого не роблю і просто розслабляюся.


 5.jpg  6.jpg

 

ТИ НЕ ПРАЦЮЄШ В ОФІСІ, ТИ БАГАТО ПЕРЕСУВАЄШСЯ МІСТОМ. У ТЕБЕ Є ЯКИЙСЬ ЛАЙФХАК ІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧАСУ?

 

Основні зустрічі намагаюся планувати одразу на тиждень, а всі інші планую під ті локації, де я перебуваю. Тобто, якщо у мене важлива зустріч на Подолі, то я буду й решту планувати в цьому районі. Наприклад, у мене сьогодні була лекція на Подолі, потім зустріч із клієнтом, а потім заїхала до шоуруму Nadi Renardi на Сагайдачного. Тобто намагаюся всі свої справи планувати просто в одній локації. Зараз виробляю нову звичку - приїжджаю на зустріч за 15 хвилин, тому що я часто запізнювалася. Витрачаю цей час із користю - налаштовуюсь на зустріч, відповідаю на повідомлення.


 7.jpg  2.jpg

НАСКІЛЬКИ ЗМІНИЛОСЯ ТВОЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВИ З ЧОЛОВІКОМ ЗАВЕЛИ СОБАКУ? БАГАТО ХТО ЗА ТАКОГО АКТИВНОГО ЖИТТЯ БОЯТЬСЯ ЗАВОДИТИ ТВАРИН. (У СОФІЇ БІЛИЙ ШПІЦ ЕММІ, - ПРИМ.РЕД)

 

Еммі - абсолютне щастя. Це просто втілення безумовної любові. Змінилося те, що тепер я стала більш прив'язана до дому. Раніше ми могли просто кудись полетіти на вихідні, хоча зараз теж можемо віддати собаку батькам, але якось не так хочеться. Думаєш, що шкода залишити її на два дні.

Еммі нормально ходить зі мною на всі зустрічі, спокійно сидить у сумці під столом. Переважно вона їздить із чоловіком на роботу. Ми не залишаємо її вдома.

 10.jpg  13.jpg

 

НАСКІЛЬКИ Я РОЗУМІЮ, У ТЕБЕ Є ПАРАЛЕЛЬНО БАГАТО РІЗНИХ ПРОЕКТІВ. КОЛИ ТИ ЗАПУСКАЄШ НОВИЙ ПРОЕКТ, ТИ ОЦІНЮЄШ СВОЇ СИЛИ Й ЧАС?

 

Напевно, це добре робити. Але дуже часто я беруся за справу, а потім розумію, що мені доведеться чимось жертвувати, щоб цей проект закінчити: сім'єю, доглядом за собою. Тільки сном я ніколи не жертвую, звичайно, але всім іншим можу. Якщо мені щось цікаво, це потрібно зробити тієї самої миті. У мене немає часу на аналіз, чи вистачить мені часу та сил.

 

ЯКІ У ТЕБЕ ЗАРАЗ НАЙЦІКАВІШІ НАПРЯМИ?

 

Мені дуже подобаються корпоративні тренінги в компаніях із місячною програмою для співробітників. Це може бути щось поглиблене в харчування або базові лекції. Я почала писати книгу рецептів азіатської кухні, скоро вона вийде в друкованому вигляді. Але крім друкованої версії будуть і відеорецепти.

 

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТИ ПРИДІЛЯЄШ ВИБОРУ ОДЯГУ ВЗАГАЛІ?

 

У мене є стиліст, до якого я звертаюся кожен сезон, і він вирішує для мене це питання.


 8.jpg  12.jpg

 

ТОБТО ВІН ВИБИРАЄ КАПСУЛУ?

 

Так, він приходить до мене додому, дивиться мій гардероб, ми викидаємо те, що не підходить, купуємо необхідне і формуємо капсулу. Вранці я дивлюся фото в телефоні і вибираю відповідну опцію. Створення цих фото і капсул займає багато часу - це велика робота.

Я любитель купити величезну кількість речей і потім їх не носити. Тому стиліст економить мій бюджет. Він приходить, каже - це тобі не треба, це можна не купувати, давай просто ось це зберемо докупи, і я розумію, що мені купувати взагалі нічого не треба, у мене все є.

Із вечора рідко збираюся повністю, тому що вранці може змінитися мій настрій або погода.

 

ТИ ЧАСТІШЕ ОБИРАЄШ СУКНІ ЧИ ШТАНИ, ДЖИНСИ?

 

Суконь менше в моєму гардеробі, штанів більше. Просто я дуже люблю костюми. Мені подобаються поєднання якихось легких суконь із дуже великими светрами. Така тема, коли взувають черевики і одягають сукню з грубим светром. Але ми живемо в такому кліматі, що те, що красиво в Instagram, у житті не дуже можна носити.


 9.jpg  11.jpg

 

КОЛИ ТИ ЗБИРАЄШСЯ НА ПУБЛІЧНИЙ ЗАХІД, ЩО ДЛЯ ТЕБЕ ВАЖЛИВО ОДЯГТИ? ЧИ Є У ТЕБЕ ПЕВНІ ПРАВИЛА ДЛЯ ЛЕКЦІЙ: ЯК ВИГЛЯДАТИ, ПРИВЕРНУТИ ДО СЕБЕ ЛЮДЕЙ?

 

Підбираю одяг під аудиторію. Якщо, наприклад, презентація в юридичній компанії, то я одягнуся більш строго. Якщо це виступ для IT спеціалістів, то виберу щось більш неформальне - футболку, штани і підбори або навпаки, строгий верх і кросівки, щоби збалансувати.

Взуття має бути комфортним, тому що я можу читати лекцію дві-три години. Також для мене дуже важлива зачіска.

 Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська