30.01.2019

Як вона це встигає: Лєра Квасневська

1.jpg


Лєра Квасневська - головна редакторка журналу Pink і мама трирічного Томаша та десятимісячної Емми.


Лєра - нова героїня нашого проекту. Ми говорили про складнощі, які виникають, коли хочеш все встигнути, планування та роботу головного редактора.


Чи є у тебе лайфхаки з управління часом?


Ні (сміється). Але планую не більше двох важливих справ на день, між якими є якісь міні-завдання. Припустимо, це одне інтерв'ю і одна зустріч. Все, більше не планую. Максимум, що ще можу додати до такого розкладу - тренування. Головний мій графік - годування дочки, і під нього треба підлаштовуватися. Я живу досить далеко від центру, тому чітко планую, що робитиму, коли виїжджаю в місто.


9.jpg


Часто береш Емму з собою?


Зараз вже взагалі не беру. Пообіцяла собі цього не робити, тому що страждає і дитина, і я. Був період, коли ми щодня ходили на роботу втрьох - я, Емма та наша няня. Емма гуляла на вулиці, була зі мною в редакції і в студії на зйомках. Коли було тепло і можна було на вулиці тусуватися весь час, я виходила до неї в скверик біля офісу і годувала.


 14.jpg  16.jpg

Ти не працюєш повний день у редакції?


Ні, у нас інакше влаштований графік. Я працюю в тісній зв'язці з командою десь від 10-го до 20-го числа кожного місяця. Це період активної підготовки номеру до друку. Тоді я приходжу, сідаю за стаціонарний комп'ютер і працюю у посиленому режимі.


Раз чи два на тиждень збираємося на планерку щодо сайту і раз на місяць маємо глобальну планерку щодо журналу.


4.jpg


Ти займаєшся і журналом, і сайтом?


Стежу за тим, як працює сайт, але там є редактор, який займається комунікацією з авторами та героями. Я частіше підключаюсь до роботи зі спецпроектами.


Зараз у нас зібралася класна та дружня команда, з якою можна все вирішити в месенджерах. Ми на зв'язку практично завжди, але фізично можемо бути всі у різних місцях.


Що найбільше змінилося в твоєму житті з появою другої дитини?


За три роки я була двічі вагітною і двічі народжувала. Перед Еммою тільки-тільки відчула смак свободи, коли старшій дитині виповнилося два роки. Я тільки з'їздила з подружкою до Чорноморська на фестиваль. Саме того вечора, як повернулася щаслива додому, завагітніла вдруге.


5.jpg


Донька не вживає ніякої їжі, тому я більше фізично, тілесно, якщо можна так сказати, пригнічена. Мені не хочеться, щоб мене зайвий раз хтось торкався. Напевно, це вплинуло на мій зв'язок із людьми взагалі. Зайвий раз не хочу, щоби хтось зі мною контактував. Коли вводиш прикорм або даєш пляшечку - це одне, а коли тільки ти можеш нагодувати дитину і заспокоїти - абсолютно інше. Ти - єдина людина, яка може щось зробити. Емма не заспокоюється з татом, із моєю мамою. Найскладніше - фізична залежність від іншої людини. А їй вже, на хвилиночку, майже 10 місяців.


Було б все класно, якби не робота. Все можна робити - годувати, лежати, дивитися серіали. Ідеальне життя. У реальності виходить інакше - ти годуєш, тут хтось дзвонить, потрібно правки вносити. Ти пишеш це все двома пальцями. Це важко. У всьому іншому нормально.


 10.jpg  1313.jpg  

Ти не шкодуєш, що не пішла в декрет, а саме з появою Емми вступила на нову посаду - головної редакторки Pink?


Не шкодую. Хоча дуже хотіла піти в декрет та все ж таки зважилася на нову авантюру. Але я все ж багато часу проводжу з Еммою, з Томашем було інакше.


Із новою посадою ти стала більш публічною, затребуваною і популярною в соціальних мережах. Наскільки це “твоє”? Чи отримуєш ти від цього задоволення?


Відчула публічність після Нового року, але не можу сказати, що популярна. Загалом мені нормально, але іноді хочеться перестати розмовляти, тоді просто не заходжу в соцмережі.


3.jpg


Багато часу витрачаєш на соціальні мережі? Чи плануєш свої пости в інстаграмі заздалегідь?


Нічого заздалегідь не планую, але намагаюся надовго не зникати. Не можу сказати, що планую це монетизувати, не вважаю себе блогером і не хочу ним бути. Але бачу колосальний відгук і закидати теж не хочу, та й не можу за родом діяльності. Розумію, що особисті соціальні мережі допомагають промо журналу.


Зовсім недавно ти завела ще один проект - канал в YouTube. Чи вистачить на нього зараз часу?


Придумала канал до того, як стала головною редакторкою. Після призначення подумала, що це цікавий варіант, щоб усе об'єднати. Зараз канал тимчасово заморожений. Якщо чесно, мене підкосив грудень, коли кілька героїв відмовилися публікувати вже готове відео, за виготовлення якого ми заплатили купу грошей.


12.jpg


На одну зйомку героїня запізнилася на три години. Коли ти витрачаєш свої гроші на все, вмикається внутрішній калькулятор, що заважає налаштуватися на інтерв'ю. Ми хочемо змінити формат і скоро знову вийти на "екрани".


На що тобі найбільше не вистачає часу і хотілося б якось це втиснути у свій розклад?


На навчання. Хочу піти на курси за спеціальністю "арт-директор".


Давай трохи поговоримо про одяг та стиль. Скільки часу ти витрачаєш на те, щоби зібратися зранку?


Витрачаю на збирання разом із макіяжем близько 20 хвилин. Найважливіший момент у виборі одягу для мене - щоби було зручно. Раніше вибирала ще так, щоби було зручно годувати дитину.


11.jpg


Наскільки змінився твій стиль, коли ти стала головною редакторкою?


Не особливо змінився. Мені завжди подобалися, наприклад, брючні костюми. Просто зараз з'явилося більше приводів їх одягати. Раніше думала - ну, і куди ти в цьому підеш? Зараз у житті більше тусівок, де доречні дивні сукні або красиві костюми.


Що ти одягнеш, наприклад, на публічний виступ, на свою лекцію?


Ось такий комбінезон, який я сьогодні одягала на зйомку. Мені важливий комфорт, щоб нічого не відволікало, щоб я не думала під час виступу, чи гарно стою.


 7.jpg  8.jpg

Який стиль тобі ближчий за все? Та чи є табу?


Я люблю чоловічий стиль, якщо потрібно буде вибрати між сукнею та брюками, я виберу брюки. Просто мені в цьому комфортно. Я знаю, що мені личать сорочки - це безпрограшний варіант. Табу - напевно, якісь мережива.


 17.jpg  1212.jpg
Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська