08.11.2018

Як вона це встигає: Мирослава Ульяніна

1.jpg


Мирослава Ульяніна - мотиваційна спікерка, сертифікована консультантка із харчування та фітнесу, засновниця проекту Healthy Brunch, харизматична ведуча проекту “Зважені та щасливі” на каналі СТБ.


Мирослава - нова героїня нашого проекту про дівчат, які мотивують своїм прикладом та встигають безліч усього. Ми попросили Мирославу поділитися секретами планування та розказати про корисні звички.


Які в тебе є лайфхаки з організації часу?


По-перше, вставати рано. Я жайворонок. Часто соціальні умови та звички перетворюють нас на сов, але, якщо хочеш багато встигати, мусиш вставати рано. Я намагаюся вставати о четвертій-пятій ранку.


Зранку встигаю найбільше, мене ніхто не відволікає. Це час, коли я належу собі і можу чітко спланувати свої справи. Мене не відволікають дзвінки та повідомлення (бо години з 7-8-ї телефон уже “розривається”).


Люблю встати побігати або зробити якусь невелику зарядку. Це ще до того, як потім піду в зал на тренування. Мені важливі ранкові ритуали - і вода з лимоном, і ложка лляної олії натщесерце, і приготування сніданку. Це певна медитація. Поки ти робиш смузі, реально медитуєш і не поспішаєш.


 2.jpg  3.jpg


Я можу почитати, скласти плани на день, ще раз їх переглянути, уточнити.

Другий лайфхак - я фанат гугл-календаря. Чого немає в календарі - немає в житті. Я записую все, і це не тільки робочі зустрічі, а й якісь нагадування, куди зайти, що забрати, і посиденьки з друзями. Це можливість чітко планувати свій день.

Коли мені треба призначити якусь зустріч, я відкриваю календар і розумію, де і коли я буду.Кажу усім своїм клієнтам, яких консультую щодо харчування та здорового способу життя: “Поки ви не внесете спорт до календаря як робочу нараду, спорту в вашому житті не буде”.


Як саме ти плануєшся, щоб не потрапити у всі затори в місті і все встигнути?


Намагаюся планувати зустрічі десь в одному районі, якщо є така можливість. Планую день так, щоб ранок і перша половина дня були для мене. Я займаюся собою, своїм саморозвитком й інвестуванням в себе. Це ранкові ритуали, спорт,  читання. Оптимально - коли до 12 години немає жодної запланованої справи. Робочі зустрічі планую вдень і до шостої вечора, а після відвідую цікаві для мене події чи якісь культурні заходи: fashion-покази, прем'єри фільмів, виставки, концерти. Хороший варіант зустрічі з друзями - запрошувати їх на подію з собою.


10.jpg


Ти нещодавно змінила роботу - стала ведучою великого шоу. Наскільки це вплинуло на твій стиль чи розпорядок життя?


Це проектна робота: спочатку підготовка, зйомки, а зараз робота постфактум. Чотири місяці, коли в нас були зйомки - це марафон. Перед початком думала: у мене є там чотири-п'ять знімальних днів на тиждень, а от в інші буду проводити якісь семінари, лекції. Під час зйомок зрозуміла, що ні.


Я настільки емоційно викладаюсь на зйомках, що мені треба розвантажуватися. Просто треба гуляти, відпочивати, ходити на масаж, зустрічатися з друзями, займатися спортом. На проекті я і ведуча, і консультант із харчування учасників, фактично об'єдную двох людей у собі.


Будучи ведучою, ти в будь-якому випадку спілкуєшся зі знімальною групою. Ми обговорюємо завдання та надзавдання. Ти спілкуєшся з учасниками, мотивуєш, підтримуєш, консультуєш їх із харчування. Тобто розбираєшся у кожній людині та знаєш про неї усе.


4.jpg


Ведуча робить атмосферу на майданчику, від настрою та енергетики залежить дуже багато. Ти маєш донести інформацію не тільки до учасників, а ще й до глядача. Тобто працювати через екран. І це, насправді, забирає дуже багато енергії. Має бути дуже сильний внутрішній посил. Не просто передати інформацію людям поруч, а пробитись через величезний екран, щоб людина, яка сидить на дивані, тебе почула. Для цього потрібно бути постійно в тонусі. І заради цього потрібно відновлюватися.


Іноді були зйомки, коли ми вранці почали, а ввечері закінчили. Були короткі знімальні дні. А іноді починали о сьомій вечора, а завершували о четвертій ранку. Жодного разу не було такого, щоб хотілося спати. Ти настільки фокусуєшся на тому, що відбувається, що реально спати взагалі не хочеться.


Тим паче, це літо, красива погода, ввечері прохолодно. Зазвичай, якщо в нас нічні зйомки, то вони дуже красиві, наприклад, в оперному театрі. Коли я вранці поверталась додому о п'ятій ранку, то розуміла, що я в цей час зазвичай встаю. Логічно поспати, але організм уже не хоче, сон перебитий, за вікном палить сонце. Я намагалась спати хоча б годину-дві.


 5.jpg  6.jpg

Коли ти на своєму місці, коли ти в фокусі на людях, коли ти багато віддаєш, але багато отримуєш, коли ти бачиш кожного разу зміни людей, це настільки мотивує, що все інше - не проблема.


А чим ти зараз займаєшся?


Я даю індивідуальні консультації з харчування та здорового способу життя. Цікаво, що зараз звертаються люди і ті, кому треба схуднути, і ті, кому треба набрати вагу.  Зараз відновила зустрічі та лекції у рамках свого проекту Healthy Brunch. Я часто проводжу лекції на якихось подіях, але вирішила, що буду робити також свої, бо з багатьма людьми хочеться спілкуватися - питань багато.


Як ти обираєш одяг для подій? У тебе є якісь свої правила? Як формувався твій стиль?


Із дитинства мене оточує одяг, бо моя бабуся була модисткою (придумувала та шила одяг). Вона довгий час жила в Аргентині і там почала шити. Потім повернулася до України і продовжила цю справу. Вона була найкрутішою модисткою в місті, до неї стояла черга. Все моє дитинство вона мені шила одяг. Тобто в мене завжди було щось супероригінальне. При тому, що в 90-ті роки всі ходили в однаковому.  Але саме це дало мені бачення стилю, фактури.


Дуже цікаво було, коли підбирали мені одяг на проект. Стилістка Світлана Дмитрук мене ще не знала особисто. Продюсери її орієнтували так: Мирослава має бути вишукана і жіночна. Тобто шукай сукні, спідниці, блузи.


7.jpg


Коли Свєта зі мною познайомилася, ми з нею вперше поспілкувалися, вона кардинально змінила думку продюсерів. Запропонувала зовсім інші образи, їх і затвердили, адже це було стовідсоткове влучення. Так, це вишуканість, але при цьому - сексуальність, жіночність і сильний характер. Це були різні костюми-штани, комбінезони, які я справді дуже люблю. І не лише на знімальному майданчику, але і в житті. До речі, я обожнюю пальта. Через це люблю осінь і весну, коли їх можна носити.


Що стосується світських подій, то з дитинства у мене є розуміння і чітке правило: одяг має відповідати місцю. Він може бути дорожчим, може бути дешевшим, ти його можеш вдягати вперше чи ні, але він має відповідати події.


Ти читаєш лекції, тебе часто запрошують спікером на різні публічні події. Як ти тоді підбираєш одяг для таких подій?


Головне, щоб одяг мені подобався. Щоб я собі в ньому подобалася. Щоб мені було комфортно. Знову ж таки, щоб одяг відповідав місцю та темі події. Наприклад, влітку я читала лекції на виїзному воркшопі однієї компанії. Усі його учасники були вдягнені в спортивні костюми (шорти/брюки + футболка) у корпоративних кольорах компанії. Мені запропонували такий же спортивний комплект (мовляв, щоб бути причетною до події максимально), але я відмовилася. Натомість, протягом двох днів воркшопу на свої лекції я одягала сукні, але… у корпоративних кольорах компанії. Вони це оцінили! З одного боку я вирізнялася з-поміж інших, але з іншого боку - дотримувалася дрес-коду.


 8.jpg  9.jpg


Якщо я читаю лекції, наприклад, для косметичних брендів, які підтримують екотенденції та натуральність, то зазвичай намагаюсь одягати щось у зелених та білих відтінках. Вони якнайкраще асоціюються зі здоров’ям та здоровим способом життя.
Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська