27.11.2017

#НовийПочаток: Людмила Ратомська

IMG_4987.JPG


Досвід одного року

За цей рік я вперше сіла за кермо дорогого автомобіля (Porsche Macan), покаталася на моторному човні на великих хвилях, спробувала лобстера та фейхоа, з’їздила на відпочинок з родиною, це було широке коло близьких людей (16 осіб!), відкрила для себе тантру, вперше побувала в Одесі, заспівала на сцені  Freedom свою авторську пісню.
 IMG_4864.JPG  IMG_4885.JPG


Ставлю цілі та досягаю

Я люблю пробувати все нове! Втім, якщо зміни – це справжній виклик, буває, що я хвилююся та відкладаю їх. Коли на шальках ваги стоять мої цілі та прагнення – беру волю в кулак і просто роблю це. 

IMG_4941.JPGКілька років тому я пройшла тренінг особистісного зростання, він певним чином підштовхнув мене до змін. Тепер я постійно відвідую різноманітні тренінги, вдосконалююсь в цікавих для мене царинах, ставлю цілі та досягаю їх. Я розумію, що все, чого ти по-справжньому хочеш, що насправді твоє, всього можна досягти. Важливо усвідомити, що все залежить від нас самих!

 IMG_4876.JPG  IMG_4960.JPG


На Людмилі сукня CHIMES
Фото Лєна Калашнікова
Лисичка вже у Львові! Лисичка вже у Львові! Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Q&A: спецпроект Nadi Renardi до Дня святого Валентина Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 Маргарита Січкар: як запланувати щасливий 2018 #НовийПочаток: Людмила Ратомська #НовийПочаток: Людмила Ратомська