Про нас

5a1165a8-8bc3-4a1f-ad13-cb8f0ec9d3df.jpg

Nadi Renardi – це бренд жіночого одягу, що працює на українському ринку з 2015 року. Засновниця компанії Надія Теплякова запустила проект у кризовий для вітчизняної економіки період і довела, що пристрасть, працездатність та ретельність дозволяють розвинути улюблену справу та вивести її на високий професійний рівень.

Якість – ось що найважливіше. Якість у виборі тканин, які ми закуповуємо в Італії у перевірених виробників. Якість у розробці моделей, які ми вивіряємо та адаптуємо до різних типів жіночих фігур. Якість пошиття одягу забезпечує власний експериментальний цех у Києві. Кожен новий прототип ми перемо і тестуємо протягом двох тижнів перед тим, як модель потрапляє в продаж. Мета цього контролю – переконатися, що одяг буде добре носитися, не втратить вигляд, або не сяде після прання. У разі якщо все ж таки щось піде не так – ми завжди на зв’язку, готові вивчити проблему та владнати її.

Наша клієнтка – це сучасна міська дівчина. Для неї важливо бути красивою щодня. Красивою, не в сенсі відповідати стандартам глянцевих журналів або трендів Instagram, а так, щоби подобатися самій собі. Фарбувати коси в попелястий колір або носити коротку зачіску, взувати підбори або кеди, виходити з дому без макіяжу або майстерно малювати стрілки. Дослухатися до власного настрою та насолоджуватися собою.

Джинси на всі випадки життя – не її варіант, адже хочеться щодня бути різною та святкувати життя. Саме для цього є сукні на всі випадки життя! Багато різних суконь. Зимою вона надає перевагу теплим трикотажним «балахонам», літом носить просторі сарафани та комбінезони. В офіс вбирає вишукані моделі, в яких важлива деталь: планочка з рядом ґудзиків на грудях, комір-стійка, або призібрана ззаду спідниця. Зміна настроїв – калейдоскоп жіночих образів та цілковита гармонія з собою.

Довкола Nadi Renardi сформувалося коло постійних клієнток. Дівчата приходять до нас в улюбленій сукні, котру купили рік тому. «Що новенького?» – запитують вони, і ми тішимо клієнтів новинками раз на місяць. Адже Nadi Renardi – це надовго, а тому відповідальність та повага до клієнта – наше все.