Як отримати знижку

Купувати одяг від Nadi Renardi не лише приємно, а ще й вигідно. Ми за #розумнийшопінг, тому кілька порад, як стати власницею новеньких речей, не витративши зайві гроші.


Крок 1. Підпишися на наші новини

Ти отримаєш знижку 150 грн на першу покупку та отримуватимеш e-mail розсилку з секретним знижками для клубу друзів Nadi Renardi (не спам!:)). Форма підпису - внизу сторінки.


Крок 2. Підпишися на наші соціальні мережі

Повний перелік знайдеш у розділі Контакти або внизу будь-якої сторінки сайту. Ми часто робимо знижки та акції та розігруємо подарунки для фолловерів.


Крок 3. Перевіряй розділ OUTLET

У розділі OUTLET часто бувають моделі зі знижками - іноді вони сягають 60% і навіть більше. Скористайся фільтром по розміру, щоб переглядати тількі ті пропозиції, які тобі цікаві.


Крок 4. Завітай у шоурум

В нашому київському шоурумі Nadi Renardi на Подолі, Сагайдачного 12 (з 12 до 20 без вихідних) смачна кава, ліхтарики, дзеркала та селфі та спеціальна стійка з дуууже смачними цінами (і з сайтом вона на 80% не збігається ;)).


Крок 5. Розкажи про важливий день

За 2 тижні до дня народження та ще 2 тижні після ми зробимо тобі знижку 20% на будь-яке замовлення. Просто нагадай нам про свято - тоді цей майже-сюрприз буде ще радіснішим :)


Подарунок - це не лише знижка, а і цікава ідея, яку ми відтворюємо просто тому, що любимо радувати наших клієнток. Деякі моделі ми готові пошити спеціально для тебе за твоїми розмірами, і без жодних доплат.


І це ще не все. Залишайся з нами - найцікавіше попереду!